Jumaat, 1 November 2019 | 3:31pm
FABIO Quartararo beraksi dalam sesi Latihan Bebas 1 perlumbaan Grand Prix Motosikal Malaysia (MotoGP) 2019 di Litar Antarabangsa Sepang (SIC), hari ini. - Foto Syarafiq Abd Samad
FABIO Quartararo beraksi dalam sesi Latihan Bebas 1 perlumbaan Grand Prix Motosikal Malaysia (MotoGP) 2019 di Litar Antarabangsa Sepang (SIC), hari ini. - Foto Syarafiq Abd Samad

Keputusan latihan bebas 1 motosikal GP Malaysia

SEPANG: Berikut keputusan sesi Latihan Bebas 1 perlumbaan Grand Prix Motosikal Malaysia (MotoGP) 2019 di Litar Antarabangsa Sepang (SIC) di sini hari ini:

MOTOGP:

1. Fabio Quartararo (FRA) Petronas Yamaha SRT 1:59.027

2. Franco Morbidelli (ITA) Petronas Yamaha SRT 1:59.110

3. Maverick Vinales (ESP)Monster Energy Yamaha MotoGP 1:59.218s

4. Marc Marquez (ESP) Repsol Honda Team 1:59.517s

5. Andrea Dovizioso (ITA) Ducati Team 1:59.527s

6. Alex Rins (ESP) Team Suzuki Ecstar 1:59.546s

7. Aleix Espargaro (ESP) Aprillia Racing Team Gresini 1:59.854s

8. Valentino Rossi (ITA) Monster Energy Yamaha MotoGP 1:59.893s

9. Cal Crutchlow (GBR) LCR Honda Castrol 1:59.975

10. Jack Miller (AUS) Pramac Racing 1:59.996s

...

.19 Hafizh Syahrin (MAS) Red Bull KTM Tech 3 2:01.579s

MOTO2:

1. Tetsuta Nagashima (JPN) ONEXOX TKKR SAG Team 2:06.300s

2. Brad Binder (RSA) Red Bull KTM Ajo 2:06.410s

3. Alex Marquez (ESP) EG 0,0 Marc VDS 2:06.790s

4. Thomas Luthi (SWI) Dynavolt Intact GP 2:06.919s

5. Jorge Navarro (ESP) Beta Tools Speed Up 2:06.924s

6. Luca Marini (ITA) SKY RAcing Team VR46 2:07.069s

7 Marcel Schrotter (GER) Dynavolt Intact GP 2'07.192s

8. Xavi Vierge (ESP) EG 0,0 Marc VDS 2:07.352s

9. Marco Bezzecchi (ITA) Red Bull KTM Tech 3 2:07.354

10. Mattia Pasini (ITA) Tasca Racing Scuderia Moto2 2:07.363s

......

28. Adam Norrodin (MAS) Petronas Sprinta Racing 2:09.107s

MOTO3:

1. Andrea Migno (ITA) Mugen Race 2:18.921s

2. Aron Canet (ESP) Sterilgarda Max Racing Team 2:19.272s

3. Lorenzo Dalla Porta (ITA) Leopard Racing 2:20.212s

4. Tony Arbolino (ITA) VNE Snipers 2:20.906s

5. Jaume Masia (ESP) Mugen Race 2:21.044s

6. Makar Yurchenko (KAZ) BOE Skull Rider Mugen Race 2:21.487s

7. Darryn Binder (RSA) CIP Green Power 2:22.133s

8. Marcos Ramirez (ESP) Leopard racing 2:22.484s

9. Celestino Vietti (ITA)SKY Racing Team VR46 2:22.492s

10. Ai Ogura (JPN) Honda Team Asia 2:24.785s

-- BERNAMA

Berita Harian X